| GigelLopataru a întrebat:

Imi recomanda cineva un anime bun? Sa nu fie bleach, naruto, sao, deathnote fullmetal alchemist, dragonball sau kiseijuu. La asta m-am uitat.

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Inuyasha
Code geass
Deadman wonderland
Mirai nikki
Gakkou no kaidan
Full metal panic
Sao
SnK

3 răspunsuri:
| puppetmaster a răspuns:

Guilty crown,code geass, kamisama hajimemashita, amnesia, vampire knight,, attack on titan.Astea-s cele mai tari!

| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Uite aici:Full metal Panic, Freezing, Inuyasha, 07Ghost, Aldnoah 0, K-project,Infinite Stratos, Freezing Vibration, Gintama, Code Geass, Fairy Tail.
Vizionare placuta.

| Ivanova a răspuns:

Kuroshitsuji daca vrei, povestea micului conte phantomhive si a majordomului demon Sebastian se impleteste cu întâmplări istorice mai mult sau mă Putin adevărate din Londra victoriana.Este mult mai realist decât orice alt fel de anime care am văzut pana acum.