| andyandrei20 a întrebat:

stiti vreun anime cu super-puteri, gen naruto, bleach sau fullmetal alchemist care sa aiba o intriga cu mistere, actiune etc? happy

2 răspunsuri:
| TheodoreHyuga a răspuns:

Poti urmari astea:
Fairy Tail - Magie & chestii din astea
Sword Art Online - Niste oameni sunt blocati intr-un MMORPG
Soul Eater - E vorba despre tipi & tipe care se pot transforma in arme
Attack On Titan - CEL MAI SMECHER. E vorba despre niste oameni care se lupta cu Gigantici mancatori de oameni (Daca te tine stomacul )
One Punch Man - E vorba despre un super-erou chel care a ajuns cel mai puternic om din lume.
Ei, cam atat... big grin