| Ispir_Vlad_1990 a întrebat:

Imi recomandati si mie niste raspunsuri plz? Merge orice gen, cu nu prea multe episoade si cu o mica descriere?

DAU FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| mamaFluture a răspuns:

K-project sau K simplu il gasesti pe unele site-uri. E vorba despre un baiat acuzat ca a facut o crima de care nu-si aminteste. Genurile sunt : comedie si actiune. Pe asta l-am vazut de curand.

Mirrai Nikki este despre un baiat nu prea sociabil care intra intr-un joc pe viata si pe moarte in care premiul este puterea lui Deus inventatorul acestui joc al mortii. Genurile sunt : actiune, romantic si rar dar sunt momente de comedie. Asta e favoritul meu.

| Ispir_Vlad_1990 explică (pentru mamaFluture):

Merci, Mirrai Nikki ai uitat sa spui ca e si putin spre hentai, o sa incerc K si K-Project

1 răspuns: