| RorySan a întrebat:

In anime-ul Rosario+Vampire ce se va intampla cu acel baiat cine imi zice ii

Răspuns Câştigător
| InVPent a răspuns:

Nu o sa moara si nici nu o sa devina monstru. O sa il muste la un moment data Moka si o sa ii dea putere, dar nu o sa devina monstru.
Funda?

| RorySan explică (pentru InVPent):

Si o sa mai apara si in al 2 sez siti dau FUNDA

| 愛日本 a răspuns (pentru RorySan):

Da,mai apare, normal!

| RorySan explică (pentru 愛日本):

Mersi tu l-ai vazut?

| RorySan explică (pentru 愛日本):

Mi-ar fi placut ca si el sa devina vampir

| 愛日本 a răspuns (pentru RorySan):

Am vazut cateva episoade, momentan urmaresc Fairy Tail si Lie to me(serial american).

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Buna Tuuki. De ce vrei tot timpul sa stii ce se intampla inainte? O sa iti strice tot.Eu zic ca mai bine te uiti tu in continuare si o sa vezi singura ce se va inatampla cu acel baiat.

| RorySan explică (pentru 愛日本):

Atat vreau sa stiu daca moare, daca va fi si el monstru si daca va aparea in sez 2 TE ROG

| 愛日本 a răspuns (pentru RorySan):

Daca vrei sa stii, uita-te in continuare si vei vedea big grin

| RorySan explică (pentru 愛日本):

Please sad sunt prea curioasa sa aflu happy