| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am amintit de o faza dintr-un anime pe care l-am vazut dar nu imi pot aminti care era anime-u...

deci erau 2 prieteni care s-au dus la o petrecere, la un bar sau ceva, si s-au intalnit cu o tipa. Tipa aceea le-a facut cunostinta cu sora ei, care lucra acolo. La un moment dat stiu ca cei 2 tipi au fost platiti de sefu clubului, unul din ei facand striptease (cel blond) si celalalt imbracandu-se in fata si dandu-se drept chelnerita. Stiu ca la un moment dat a mai aparut o fata pe acolo si a vrut sa faca o poza cu baiatul imbracat in fata sau ceva de genul, si nu mai stiu cine s-a sarutat din greseala. cam asta e tot ce imi amintesc...

a da, toti de la clubul respectiv purtau o masca, cred ca era un bal mascat sau ceva de genu'...

funda

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

În Golden Time dacă-mi amintesc eu bine cred că a fost asta! happy

| anonim_4396 explică (pentru HandaSei):

Daaaa mersi big grin

1 răspuns: