| NaLucy a întrebat:

Pana de anime! Puteti sa imi recomandati ceva anime.
Genuri:Actiune,fantastic,horror(Nu neaparat),comedie(Obligatoriu) Si poate un pic de Romance...
Am vazut deja Tokyo Ravens, Kaze no stigma, Hagure Yuusha no Estetica si Full metal Panic.
Si sa imi ziceti si o mica descriere daca nu cer prea mult laughing FUNDA.

3 răspunsuri:
| puppetmaster a răspuns:

Hmmmmm, *isi regleaza tastatura,incep:
no game no life(comedy fantasy)
noragami(comedy--> eu am ras cu lacrimi la asta)
tokyo ghoul(fantasy,horror chiar )
durarara( Action, Mystery, Supernatural)
guilty crown(romance,drama)
strike the blood(ecchi,romance, comedy)
akame ga kill(e putin de groaza, putin dramatic, de comedie, are de toate laughing)
karneval(fantasy)
ao no exorcist(comedy fantasy)
amnesia(romance si putin fantasy)
lovely complex(romance comedy)
kamisama hajimemashita(romance fantasy)
descriere nu-ti mai dau ca deja mi-a luat prea mult ce-am scris laughing

| Antonia29P a răspuns:

Incearca Ao no Exorcist(fiul unui demon care devine exorcist), K project(povestea intortocheata a Printului Argintiu), Noragami(zei, spirite foarte misto), No game no life(o lume alcatiuta din jocuri, comedie pura)