| Alfonso a întrebat:

Pentru cei ce se uita la Games of Thrones! In primul sezon Viserys Targaryen (fiul Regelui nebun), ala de vroia sa recastige tronul...de ce se autointituleaza"Dragonul"? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Renesmee456 a răspuns:

Paai..pentru ca avea o legatura cu dragonii ca si Kalaeshii(tipa aia cu par alb)

| Alfonso explică (pentru Renesmee456):

Pi cum au legatura cu dragonii? Am cautat pe Games of thrones wikia, si nu am gasit nici o referinta la asta!

| Narcis2007 a răspuns (pentru Alfonso):

Cei din familia Targaryen eram imuni la foc/caldura si de asta isi spune asa