| BadxGood a întrebat:

Pentru cunoscatori, va place yaoi/yuri/hentai? argumentati happy

Răspuns Câştigător
| LoverholicRobotronic a răspuns:

Imi place yaoi...dar ceva mai cuminte gen junjou romantica si tot felul de "cupluri" gen narusasu.despre yuri nu am inceput sa imi fac inca o parere.nu ma prea incanta(fiind fatabig grin)....si hentaibig grinpana intr-un anumit punct.dar cel mai mult imi place yaoi.pentru ca mi se pare dragut si nu cred ca este chiar asa iesit din comun cum spune lumea.adica este la fel ca si orice poveste de dragostebig grin

10 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns:

Yaoi.până la urmă sunt fată.2 yaouri frumoase sunt Gravitation şi Junjou romantica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, toate fiindca am o minte perversabatting eyelashes

| Just4Joker a răspuns:

Hentai.
Aleg hentai... E cel mai tare porn-anime pe care l-am vazut... Si vaginul, fetele sunt foarte frumoase.

Ii dau 10/10!

| Miauti a răspuns (pentru Just4Joker):

Cred ca raspunsul tr sa fie si YURI

| loveanime059 a răspuns (pentru Just4Joker):

Nu zau? laughing)//

| IAmAFreak a răspuns:

Imi place Yaoi, condimenteaza anime-ul, dar ceva cuminte. Yuri nu pot sa spun ca-mi place in mod special (sunt fata) si Hentai nu privesc. Cel mai mult imi place Yaoi, e dragut si nu-i chiar atat de iesit din comun cum spun unii.

| loveanime059 a răspuns:

Eu yaoi nu am urmarit niciodata, o sa incerc poate o sa-mi placa...yuri ador love struck chiar daca sunt fata, si pare ciudat, majoritatea fetelor nu le plac genul yuri, si nu mi se pare deloc rusinos, deoarece mai sunt fete la care le plac genul yuri, si in plus e o dragoste ca ori care laughing iar hentai love struck nici nu mai trebuie sa zic, dar sa nu depaseasca, ca nu sunt chiar asa perversa laughing

| RukkyRukkya a răspuns:

Hmm...yaoi..anime astea sunt duper..mai ales sensitive pornographhappy e superhappy vizioneazaltongue

| YukiLove a răspuns:

Yaoi, imi place mult mai ales Junjou Romantica, Gravitation si Sekaichi Hatsukoi love struck, si de ce? Pentru ca in primul rand sunt fata (asa ca nu prea agreez yuri), si pentru ca mi se pare foarte kawai sa vezi doi baieti super draguti si super sexi impreuna. Iar cat despre hentai doar pana la un punct.happy

| WantedCass a răspuns:

Yuri mai putin dar e dragut.
Paiii.ce pot spune, sunt o fana infocata yaoi blushing Ce yaoi bune am vazut :Gravitation, Junjou Romantica ambele sezoane, Sekaiichi hatsukoi [are acelasi tip de desen ca junjou si chiar si acelasi autorlaughing]
Aaa si de ce imi place yaoi, pai ar fi cam ca vad 2 baieti super hot pupandu-se si hug si bla bla =)