| GulDan a întrebat:

Poti castiga bani din desene? doar din desene nu photoshop sau gen logo-uri...
Ma refer desene gen animeuri, personaje..peisaje.

2 răspunsuri:
| Sheriarty a răspuns:

Da. Site-ul care se ocupa cel mai bine de acest subiect este DeviantArt. Poti face diferite commissions pentru diferite persoane si castigi bani. Daca ai nelamuriri astept PM ^^

| HaruDarkAngel a răspuns:

Da, exista un concurs care se numeste SacAnime. Desenazi manga, iar ei te premiaza. Unul din lucrurile pe care le primesti la locul 1 sunt 300 dolari cash.