| IngeriiSuntCool a întrebat:

dati-mi si mie niste statusuri amuzante(cele mai amuzante si mai multe fundita promit)

3 răspunsuri:
| BogdanToretto a răspuns:

DnD: nu am cu cine vorbisad; DnD: m-am cultivat si ma scutur de praf; Sunt pe invisible (dar esti avalabile); Justin Bieber sus pe bloc si 99, 9% din fete jos lesitate eu st acel 0, 1% care striga NU AI TUPEU FRAIERE cu cola si seminte in mana. sa dea buzz cine ma ajuta; si cel mai tare este 'm-am gandit toata ziua la status-ul asta' l-am avut si eu si toata ziua am primit laughing rolling on the floor

| cristinuta09 a răspuns:

Am luat de la un prieten:Esti intr-o camera cu un leu, un crocodi si un manelist si ai un pistol cu 2 gloante ce faci? tragi in manelist de 2 ori!

| crissttinnaa a răspuns:

Nu te deranja... sa ma deranjezi...
DND. dau gainile cu ruj!
DND__SUNT In cautarea ELODIEI!
Tastatura in reparatii capitale.
DND Fac revizia la mouse!
DND Ma dau cu sania in congelator.
Dnd... bunica la pc...nu da buzz ca se sperie
Plecat in Congo sa imi fac noi prieteni...DND
DND... bag cuie in priza!
Cine esti? Ce vrei? Daca ma deranjezi chem Politia!
Reflectez la nemurirea sufletului….nu ma deranja k ma sperii
Nu deranjati… sunt casatorit!
Cica au pus turcii la intrarea in moschee un cuvant scurt neinteles nici de cei mai mari intelepti : DND
Ti se pare…. nu sunt aici!
DND ma impusc prin spanzurare cu scanul electric DND
Am mancat ceapa…. nu pot vorbii!
Ma bronzez la lumanare… DND
DND! ma cac revelatii!
Vorba multa……. saracia omului…. DND!

Funda?