| Ralukutsa a întrebat:

Niste statusuri mai amuzante dati-mi si mie. Dau funda la cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

... si acum, citeste de jos in sus

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla...
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul...

Opriti planeta... vreau sa cobor

Ma uit la luna te vad pe tine ma uit la soare te vad pe tine ma uit in departare te vad pe tine DA` da-te dracu din fata mea odata!

iubirea este ca o floare te pisi pe ea si creste marerolling on the floor

Munca n-a omorat pe nmeni a c sa risc?

In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti(arme) iar barbatii pustoaice(femei)!

! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata

Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici

Rusia: Avem niste femei, de ti se scoala **** cand le vezi.
-China: Noi avem niste covoare, numai de drag stai pe ele
-Germania: Noi avem o tactica de razboi, daramam toata lumea.
-America: Avem niste avione supersonice de zbori de pe scaun.
-Romania: Noi ne culcam cu femei rusoaice pe covoare chinezesti cu tactica germana si viteza americana
Foaieverdesolzepesteuiteprostucumciteste.
atatea stiu *inchie repede pagina de pe care a luat statusurile*
funitza?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

1. Mi-am aprins becu sa sting lumina…

2. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are…

3. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
4. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…

5. Fuck dus… da si pe tine daca vrei…

Le stiu pe toate ...da-s maritate

La film pe Radio21

La multi ani celor cu nume de buruieni

mare e gardina lui Dumnezeu cu portile deschise si prostii sar gardu...

Signing In...

Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult.Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult

Fara BUZZ ca-mi deranjezi neuronii ... Nu deranja daca te simti cu musca pe caciula

Sunt singur si sunt sigur ca si tu esi sigura ca nu mai vrei sa fii singura

Nu doare ca nu te voi mai vedea...doare ca nu voi mai simti; nu doare ce a fost, ci ce va fi...fara tine

Barbatii sunt ca jocul de carti. Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei

Un barbat intelept nu isi contrazice nevasta. El asteapta pina o face ea singura.

Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau

de profesie gigolo - caut loc de munca

Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i"

DND! Mă cert cu pixul

Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare

La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…

Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…

Opriţi planeta!…Vreau să cobor!

În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!

Dragă eşti de milioane…ia 50.000 şi du-te …

Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii ….altora !

Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea !

Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas !

Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X
Zi şi noapte te visez, să ştii că te iubesc, ba chiar te doresc, ho mă că glumesc
Mă joc cu o grenadă…psst… mi-a căzut cuiul pe jos…

Pauzele lungi şi dese… cheia marilor succese!

Noaptea am coşmaruri pentru că dorm cu tine în pat!

Du-te lent şi vino tare, pentru mine n-ai valoare!

Mă tot uit la prezentări de modă dar niciodată nu văd pe stradă aşa ceva…

Mi-am luat oglindă să îmi văd avatarul…

Nicăieri nu-i ca acasă dar mai bine-i la HOTEL !

Mersul la biserică nu te face credincios, aşa cum statul într-un garaj nu te face maşină…

Foaie verde magheran/M-a făcut mama spartan!

Ma uit la luna… te vad pe tine…. ma uit la soare…. te vad pe tine…. ma uit in departare…. te vad pe tine…. DA` da-te dracu din fata mea odata!

pe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi,2008 a murit de foame!

Foaie verde de bihor nu da mass ca ai ignore !

Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii celor din jurul tau…

Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit… Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul… Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina… Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!

Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Dute vere !

Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are…
1. Dragostea eterna dureaza 3 luni.

2. Nu te baga in lumea drogurilor….suntem si asa destul de multi

3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.

5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

6. Pestele care lupta impotriva curentului….moare electrocutat.

7. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

8. Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

9. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

10.Cel mai important nu este sa stii!Mai important este sa ai telefonul celui care stie.

11. Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut.

12. Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

13. Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.

14. Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.

15. Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge.

16. Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

17. A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.

18. Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

19. Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

20. Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.

21. Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.

22. De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si si zbori?

23. Pentru mentalitatea de *****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!?

24. Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente - 8 le-as irosi - 1 ash pastra-o pentru sentimente.

25. Fac baie…. cu rechinii…. nu cu rinichii chelule! cu rechinii"

26. Lasa ca daca vreau sa vb. te caut eu! "

27. Hai sa dam mana cu mana…………… sa facem mai multe maini!"

28. N-am status

29. Ce status de ***** am!

30. Ce status de ***** ai!

31. Te uiti ca prostu’ la statusu’ meu" sau mai adaug "ca e albastru www."

32. sss MAI USOR! aaaaaAsssaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exac mijlocul ma doare… ahh ce bine faci masaj "

33. imi infig cuie in plamani

34. FOAIEVERDESOLZDEPESTEUITEPROSTUCUMCITESTE

35. Este bine sa lasi bautura…insa rau este sa uiti unde ai lasat-o

36. Singura,fata in fata cu noptile si cuvintele.

37. Muzica e refugiul sufletelor pe care le-a ranit fericirea

38. Fiecare gand ar tb sa aminteasca stingerea unui suras.

39. o sa mori bah putza ascultandu-l pe gutza

40. Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua

41. Cine rade la urma…nu s-a prins de gluma

42. Mai am 3 zile si mor

43. plecata la dus…daca vrei sa vb cu mine…te astept…opss!…asteapta-ma ca vin imediat.

44. Nu ma deranjati de la mancare ca musc

45. join the dark side…. we have cookies

46. I’m very very very happy! Nu deranjati fericirea!

47, Fuck is good, fuck is funny, All the people fuck for money, if u think fuck is funny, Fuck yourself and take the money!

48. mah gandesk la nemurirea sufletului.

49. Daca mi-ar suge Dracula sangele s-ar imbata

50. Barca p valuri pluteste ushor, mi-a intrat apa-n calculator
oar doua lucruri sunt infinite, Universul si prostia omeneasca, dar de Univers nu sunt chiar sigur – Albert Einstein
M-am nascut sa fac fitze … Nu sa le suport pe ale altora …
Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea
Am draci….caut exorcist.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Mai available ca oricand!
Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…
Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?
DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.
Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.
Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.
Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.
Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.
La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii
Adevarul n-are pretz, de-aia n-am de-ales si-tzi vand minciuni
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.
Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii….ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!
Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!
Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!
Planeta e plina. Du-te acasa.
Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta.
Spre deosebire de tine, eu am o viata.
Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.
Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.
Ignoranta ta ma omora….mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……
Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.
Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.
Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!
A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
Am nevoie de tine…….te vreau….OFFLINE.
Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.
Nu invata niciodata un porc smecher sa cante , pierzi vremea si mai enervezi si porcul .
Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine ? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt ? Ia autobuzul...
Inainte sa plec vreau sa stii ceva:.arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n’are de cine
Vreau cu trupul meu sa iti soptesc, cu gura mea sa iti vorbesc, cu ochii mei sa te privesc si cu inima mea sa TE IUBESC
Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?
As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
Fuck dus… da si pe tine daca vrei…
De ce incerci sa imi downloadezi statusul? Te crezi blonda? HA! L-am downloadat eu inaintea ta!
Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi…
Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar
Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal
Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte !
Prea dulce ca sa fiu light
E frig afara si am cam inghetat … ce zici de un ceai fierbinte la lumina lumanarii?
Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere
As vrea sa fiu un cub de gheata,sa alunec pe pieptul tau,in jos… si sa ajung la,la,la,la,la naiba ca ma topesc…
Chiar cand credeam ca am ajuns pana la capat, se gasi unu' sa mute capatu' mai incolo

Nu va deranjati sa ma deranjati caci nici eu nu ma voi deranja sa citesc ,mai ales sa va raspund

Daca nu ai auzit de mine inseamna ca nu ai cultura generala
M-am gândit la statusu' ăsta toată ziua
Dragul meu chiftea prajită,
Tinichea hodorogită,
Te iubesc şi te ador
Ca pe-un pui de curcă chior
Opriţi planeta...vreau să cobor
Îmi e dor de tine.de căldura ta...în zilele când mă culcam cu tine...draga mea pijama
Elodia... dacă intri... dă şi tu un buzz că suntem îngrijoraţi pentru tine
sper ca sunt de folos
funda?:o3:o3:o3

| bya_7583 a răspuns:

Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.*
*Reality is almost always wrong*
*A real man doesn’t love a million girls. He loves one girl in a million ways.*
*Truth or happiness, never both.*
*do what you can now.forget what wasn’t done then.*
…*I was born with an enormous need for affection, and a terrible need to give it. (A.H)*
*Love is rare, life is strange, nothing lasts, people change.*
*te iubesc la nebunie ca pe-o coada de scrumbie!
*Et si tu n`existais pas Dis-moi pourquoi si`existerais
*"Pentru zilele ce au sa vie
Pentru noptile cu iasomie…"
*Ti-aduci aminte? Cand eu n-o sa uit nicicand…Piedica mea si tu cazand cu capu’n piatra de mormant
*Give me the sunrise…
*Viata nu este o stiinta exacta,este o arta.
*Am o mie de defecte.le folosesc,insa, pe rand!
*Scuza-ma… am observat ca nu m-ai observat!
*sorry, girls, i date only models!
*norocul este mult in lumea asta mare…dar s-ampartit…
*caut femei care sunt deschise la relatii fara obligatii, trio, fantezii, femei cu orgasm cu ejaculare…
*Nu poti sa schimbi trecutul; dar cu siguranta poti sa nu-l mai repeti!
*The more options I have, the more undecided I am.
*Try, if you can
*FETELORRR….MAI IESITI DIN PANTALONI….ii purtam noi barbatii….
*ITS NICE TO BE IMPORTANT BUT IT’S MORE IMPORTANT TO BE NICE
*"Vulturilor li se intampla sa zboare mai jos decat gainile, dar gainile nu se vor ridica niciodata pana la nori"