| SarbuValentin a întrebat:

Sal TPU. As vrea sa-mi spuneti niste animeuri ecchi gen Highschool dxd sau Kampfer.

Răspuns Câştigător
| I04n4 a răspuns:

Ai putea incerca:

-Futari Ecchi (sunt cateva OVA, daca nu ma insel 4 la numar, il gasesti si cu subtitrare in romana)

-Freezing (are 2 sezoane, fiecare a cate 12 episoade, plus cateva OVA, il gasesti in romana)

-Senran Kagura (are 12 episoade plus cateva episoade bonus, il gasesti in romana)

-Highschool of the Dead (are 12 episoade plus OVA, il gasesti in romana)

-Kiss X Sis (are 12 episoade si 11 OVA)

-Nozoki Ana (OVA)

-Ladies versus Butlers (12 episoade)

-Rescue Me! (OVA)

-Aki Sora: Yume no Naka (3 OVA)

-IS: Infinite Stratos (2 sezoane, fiecare a cate 12 episoade plus OVA)

Cred ca e OK, zic ca ajung big grin.

| Szalai_Isak_1993 a răspuns (pentru I04n4):

La rescue me este doar ova?

2 răspunsuri:
| CANISLUP a răspuns:

Elfen Lied. Trebuie neaparat sa te uiti la acest anime.