| SpecToras a întrebat:

SAll am creat primul meu comics http://i.imgur.com/7QkRR.png ce pare aveti pentru cel mai sincer raspuns primesti funda

Răspuns Câştigător
| destroyedWoRlD a răspuns:

Nu e prea reusit...hee heesunt niste desene...credeam ca e un videoclip macar.Am raspuns sincer.Nota:5

6 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

E cam jalnic, mai straduiestete happy cu perseverenta vei face ceva bun, e bine pentru inceput dar totusi naspa sadImi pare rau ca te dezamagesc dar asta e adevarul.

| Rapture a răspuns:

Comic"S".
S = marca de plural.
Pentru Dumnezeu... nu o sa mai rezist mult...

| SpecToras explică:

Astai un comics la vrajeala sa vedeti cde va urmawinking

| Usturoi a răspuns:

Macar se vede ca ai lucrat la el...eu iti dau un 9.50 deoarece e cam sec nene!hee hee

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Nu e prea reusit:X
Dar nota-9.50

| DouaPuncteSteluta a răspuns:

Amuzant laughing nota 9 tongue