| contvechiidc a întrebat:

am facut primul meu comics l-am facut in adobe photoshop uitai http://i.imgur.com/Fx6lP.jpg ce parere aveti?

13 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Naspa

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru Cosmin3D):

Ia taci de parca tu ai facut bine la inceput!

| lalalalallll a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

Da, da a făcut!
Are talent 100% față de acest ''boboc''!
Nu te lua de el.Pentru că, și așa pe tine nimeni nu te cunoaște și are mai multă experiență decât tine!

| lalalalallll a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

Http://i.imgur.com/2WbFn.jpg
Ăsta e primul lui comic!
Interesant.nu?
El nu e pupincurist(ca tine).
Fă tu un comic mai grozav ca el și mai vedem, ok?

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru lalalalallll):

Scuze. Macar prefa-te ca-ti place, Cosmin3D. Ia uita-te la raspunsurile lui Mufla si ia-te dupa el la partea cu asterixul. E un sfat, asa ca macar incearca.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Nu se intelege nimic.Trebuia sa mai bagi lumina.Se zice comic.Un comic are minim 5 cadre.
P.S. Mai bine lasa-te(nu ti-o zic cu rautate) pentru ca unii ar putea sa te injure

| dadasssssssss a răspuns:

Dar ce-i chestia aia dintre picioare?
*isi da o palma peste fata ca sa-si revina*
Nu...nu-i nimic. Sunt doar eu pervers big grin

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Are 3 picioare?

| contvechiidc explică:

Uitati* scuze

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru contvechiidc):

Ma si eu credeam ca fac in photoshop comicuri...

| contvechiidc explică:

In fine multumesc ca ati raspuns mai ales lui TamTamStan a fost primul meu poate o sa imi iasa mai bine dar ma rog...

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru contvechiidc):

E buna si nu is pupincurist! trebuie sa-i incurajezi ca se va perfectiona. asa ca cine ma mai face vreodata pupincurist e un bou sau o vaca.

| BubblesBlossom a răspuns:

Ce e asta?