| wasylik a întrebat:

as vrea sa stiu numele unui desen animat. era acum mult timp in urma pe cartoon network erau trei pui ninja atat stiu ca pa unul il chema cao jo ceva de genul.va rog spune-ti numele desenului aici. funda pentru cel ce stie va rog mult.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chop Sochy Chooks este seara la 02:35 sambata pe cartoon netwark si sau reluare la 04:35 dimineata tot sambata.

| Energyboy a răspuns:

Chop Socky Chooks erau si vor fii niste desene foarte bine realizate care te uiti cu placere la ele de fiecare data.

| ana233 a răspuns:

Chop Socky Chooks.

| PattyC a răspuns:

Chop Socky Chooks inca mai are la cartooon network la 2:35 si la 4:35 sambata si duminica parca dimineata