| ENDofGaming a întrebat:

Salut cine stie cum pot scoate cenzura de pe serialele anime?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general nu se poate...

Din pacate unele hentaiuri sunt fabricate direct cenzurate laughing

Politia are un program care poate face ceva asemanator, dar nu am auzit sa il poata hackuiasca cineva sau sa il poti cumpara, deoarece doar politia are acces la el. cred. xD

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Nu poti, decat daca gasesti acel anime respectiv pe un site piratat fara cenzura...altfel nu poti inlatura cenzura