| pisica90 a întrebat:

Salut,de ce baietii după ce au avut treaba cu o fata inventeaza tot felul de lucruri despre ea? de fapt, inventează cel mai mult dupa ce au fost refuzati sau dupa o cearta.de ce?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa se razbune, de aceea.

| sierra1 a răspuns:

1 nu băieții ci "unii băieți"
2 că i-au trimis la plimbare (fetele in cauză)
3 că-s mojici

| dullcat a răspuns:

Buna.Asa procedeaza adolescentii imaturi care nu stiu cum sa-si gestioneze propriile emotii.Nu toti fac asa.Dar evident vor exista si cei care se razbuna pe altii, ca doar e mai usor sa recurgi la astfel de gesturi penibile decat sa iti pui mintea la contributie pentru putina introspectie.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Pentru ca le este necaz de ce au pierdut, ca să nu o aibă alții, ca și fata sa sufere din cauza lui.Pentru ca sunt imaturi.

| Smmo a răspuns:

Foarte multi fac asa si daca n-au avut treaba. Asa sunt unii, se simt mai importanti daca fac rau, ranesc, barfesc, jignesc. Sunt frustrati. Pana le vine mintea la cap fac atata rau in jur...

| 4evergentleman2023 a răspuns:

Că sunt handicapați!

| IAnonimI a răspuns:

Problema e unisex, nu vă întâlniți cu persoanele care au o părere oribilă despre ex, cei care se bucură de nereușitele lor, sunt cei care se vor comporta altfel și cu voi după certuri și despărțiri.

Sfat "secret": Uitați-vă la relații nu ca la o experiență temporară, dacă vă întâlniți sunteți gata să vă căsătoriți cu ființa dată fără a o modifica la nivel genetic, intelectual și moral.