| Giani_Geaburu_1995 a întrebat:

Salut.Era un desen pe animax cu o substanta neagra, care daca o beai, te corupea.Era un fel de anime futurist, adica asemanator cu sci-fi. Cum se numea?

4 răspunsuri:
| TempestUV a răspuns:

Mai multe indicii nu ai? Nu am cum sa te ajut daca nu dai mai multe indicii.

| Giani_Geaburu_1995 explică (pentru TempestUV):

Stiu ca prin primele episoade, baiatul acela se infiltra intr-o baza militara sau ceva asemanator cu o librarie, biblioteca etc, si avea un aparat rotund din cate imi aduc aminte care era atasat la curea, cu care isi schimba felul in care arata ( mi se pare ca se deghizase in altcineva, probabil femeie daca imi aduc aminte ), si s-a intamplat sa ramana fara energie la acel aparat si a fost descoperit.In alt episod, mi se pare ca protagonistul si mai multi aliati ai lui au ajuns la niste ruine, care din cate se pare, ori cautau ceva pretios, un lucru sa ii ajute, ori informatii sa ii ajuta intr-un fel.Suna cunoscut?

| TempestUV a răspuns (pentru Giani_Geaburu_1995):

Imi pare rau.Nu imi suna cunoscut.As fi vrut sa te ajut.

| PWlNicuNick a răspuns:

Soul Eater?
Nu prea cred ca e asta, dar banuiesc ca o sa iti placa.