| danifx2 a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta...
Cand mai mic (acum in jur de 10 ani) erau niste desene animate si sper ca ma puteti ajuta sa le gasesc...
Era vorba de un dragon numit baba cloanta care rapea copii ca sa o invete sa rada.
Personajele pozitive erau 2 oameni unul mai batran si unul mai tanar. Cel batran era gras si scund si avea un par brunet cret, cel tanar era un copil destul de inalt, slab si avea un par blond si il chema Jim. Ei calatoreau mereu intr-o locomotiva...

Din descrierea asta isi aminteste cineva desenul?

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Jim Button ( parca aşa se scrie )

1 răspuns:
| Randomusername a răspuns:

Jim Button, si copilul cred ca era brunet tot.