| rulezpoah a întrebat:

Salut, este sfarsitul serialului "The Arrow"? In episodul 23 din sezonul 3 (ultimul episod?)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este "Arrow" simplu nu "The Arrow".Va aparea si sezonul 4 in toamna https://www.youtube.com/watch?v=2WRAGgTxK5g

| Thea30740 a răspuns:

Nu stiu daca va fi sezonul 4 din Arrow, si eu am inteles ca nu va mai aparea, in schimb stiu sigur ca va urma un serial cu personajele din Arrow si The Flash plus alte personaje secundare din acestea doua in roluri principale.Dar cel mai probabil va fi si un sezon 4 pentru ca este un serial popular care are audienta.