| Mada2799 a întrebat:

Episodul 25 din Shingeki no kyojin este ultimul episod din sezonul asta?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu!

| Mada2799 explică (pentru OnuOnulică):

Sigur? Ca eu am vazut undeva dar nu sunt sigura.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Mada2799):

Se uita varul meu si mi-a spus ca inca e acuma sincer nu stiu sigur dar maine il intreb iar.
Dar sigur inca mai ewinking

| Mada2799 explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc big grin

| OnuOnulică a răspuns (pentru Mada2799):

Cu placere :*
Bafta, numai bine sper sa am dreptate happy

| Mada2799 explică (pentru OnuOnulică):

Si eu sper sa ai dreptate happy

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Da şi ştiu asta foarte sigur. Pe myanimelist scrie asta, e foarte clar. Oricum este doar primul sezon...

| MaliciousDeath a răspuns:

Da,din câte ştiu.
Plus că episodul 25 a încheiat povestea cu Annie(oarecum), dar a deschis o alta(ceea ce anunţă un sezon 2).

| Dalyan a răspuns:

Da, este ultimul episod din sezonul asta, va mai fi in viitor un OVA.Si sa speram la un sezon 2.big grin