| TempestUV a întrebat:

Salut lume.Acum ceva timp am vazut un anime cu un tip care necajea o fata.Ii spunea mereu ca-i o buruiana.Nu imi mai amintesc cum se numea.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Nu mai stiu sigur dar parca in Kamigami no Asobi unul dintre baieti ii spunea fetei buruiana.

| TempestUV explică (pentru Dalyan):

Asta era.Acum mi-am amintit.Multumesc mult

9 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

În Kamigami no Asobi era un zeu care o striga pe fată ''Buruiană''.

| OtakuShoujo a răspuns:

Ca-i o buruiana laughing Anime-ul avea un nume mai greu de retinut? Cum arata tipul?

| TempestUV explică (pentru OtakuShoujo):

Numai atat imi amintesc.nu pot sa imi amintesc nici cum aratau personajeledaca iti vine sa crezi.Cred ca-s nevoita sa iau fiecare anime pe care l-am vazut la puricat

| OtakuShoujo a răspuns (pentru TempestUV):

Cumva Kaichou wa Maid-sama? Toradora? Clannad? Lovely Complex? Avea mai multe sezoane?

| TempestUV explică (pentru OtakuShoujo):

Nici unul din astea prezentate de tine mai sus.Mai incearca

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Kamigami no asobi

| I04n4 a răspuns:

Imi suna cunoscut. Nu mai ai alte detalii?

| TempestUV explică (pentru I04n4):

Nu din pacate.Cred ca genul animeului era legat de scoala, comedie si romantic.