| ovidiumt a întrebat:

Salut, m-am uitat la primul episod din "Soul Eater NOT" si nu mi-a prea placut desi cred ca ii prea devreme sa imi dau cu parerea, asa ca va cer parerea despre aceasta continuare; merita sa-l vad in totalitate sau nu si de la 1 la 10 ce nota i-ati da?

4 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Cred ca soul eater not arata groaznic, majoritatea personajelor au fete de bebelus si soul arata ca un dependent de heroina. intriga si personajele nu au pic de substanta.
0/10

| Coloringthevoid a răspuns:

I-as da nota 6. M-am uitat la 3 episoade dar nu mi-a placut nici mie sad

| ichigo1234 a răspuns:

Iti recomand mai intai sa vezi sool eater. Sa sti ca e o mare diferenta intre soul eater si soul eater not.
Te avertizez, e un pic mai sangeros dar crede-ma, merita din plin!

| ovidiumt explică (pentru ichigo1234):

Soul Eater l-am vazut