| C0XBOY a întrebat:

Salut, particip la mister la balul bobocilor si as vrea sa fac o pantomima dar faza e ca nu am idee cu ce sa fac si nici la colaje nu ma pricep sigh am gasit cateva pe net dar vreau sa fie original va rog care ma poate ajuta si pe mine primeste fundita

6 răspunsuri:
| LëxRóck a răspuns:

Poti face faza aia cu nu vede, nu aude, nu vorbeste
no see(pe cineva cu mainile la ochi), no hear(cineva cu mainile la urechi si no speak(cineva cu mainile la gura)
si mai e unul ori care zambeste ori care e suparat si ala e nu e amuzant(not funny)e haios sa le faci in engleza
poti face desennul reprezentant un totem. fetele una peste alta si mai sus la varf niste aripi
e tare daca faci maimute cu aceste reprezentatii
pa pa

| LëxRóck a răspuns:

Poti face un boboc(ca doar e balul BOBOCILOR)

| LëxRóck a răspuns (pentru LëxRóck):

Si il poti face cu o LACRIMA si acolo faci ca si cum gandeste: ceva de genul-mor de fericire ca infloresc-sunt fericit,ma maturizez, cresc, infloresc!

| LëxRóck a răspuns:

Poti face niste adolestenti vorbind

| LëxRóck a răspuns:

La boboc poti pune o lacrima si il poti face ca si cum se gandeste:sunt asa fericit,ma maturizez, cresc, infloresc!

| Alex_Codrescu_1995 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QqvYAfJeLJc&feature=youtu.be

Te poti inspira de aici... e realizata de mine:P