| Robeert98 a întrebat:

Salut prieteni! Mai tineti minte un desen animat in care era un baiat care avea un fel de laborator si pleca cu o racheta in spatiu? Tin minte un episod in care el se facuse invizibil si avea parca o tigara in mana si parintii lui nu stiau ce se intampla. Imi puteti spune va rog cum se numeste?

P.S.: Nu stiam in ce categorie sa pun intrebarea asa ca am pus-o undeva mai aproape de subiect. big grin

1 răspuns:
| Baphemot a răspuns:

Dacă racheta era gonflabilă și mergea pe tot felul de planete atunci e vorba de Familia Trăsnită.