| Robeert98 a întrebat:

Salut prieteni! Mai tineti minte un desen animat in care era un baiat care avea un fel de laborator si pleca cu o racheta in spatiu? Tin minte un episod in care el se facuse invizibil si avea parca o tigara in mana si parintii lui nu stiau ce se intampla. Imi puteti spune va rog cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Robeert98 explică (pentru MaliciousDeath):

Pfffff mersi mult mult mult mult mult! Păcat că nu se găsesc decât în maghiară laughing)

5 răspunsuri:
| Robeert98 explică:

0% Dexter, clar nu exista Dexter când existau desenul ăla. Avea grafica super veche. Ceva gen Lolek şi Bolek.

| eviltwinnn a răspuns:

Laboratorul lui dexter?

| DoarEu291 a răspuns:

100% Laboratorul lui Dexter! big grin Ce adoram desenele astea!winking

| Branet_Tudor_1991 a răspuns:

Dexter?