| TheSmart a întrebat:

Salut, stie cineva de unde pot lua melodia din anime-ul Fairy Tail ep 70 (melodia de început) si cea din Naruto Shippuden ep 70?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Naruto Shippuden - Blue Bird
http://www.youtube.com/watch?v=yB0zt-gtk6E

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pentru ca anime-ul poate fi subtitrat si dublat, e necesar sa precizezi in ce limba l-ai urmarit. Cand e dublat in engleza, americanii au obiceiul sa modifice coloana sonora (compun ei o piesa) si atunci e util sa ne spui daca melodia din anime pe care o vrei e in japoneza sau in engleza.

| TheSmart explică (pentru dannyel86):

Ambele piese sunt cantate in japoneza cu subtitrare scrisa in romana si japoneza ( mersi de sfat )