| VladutAnghel a întrebat:

SALUT TPU!
Am o intrebare :ce animeuri imi recomandati?
M-am uitat la animeul Soro No Otoschimono si mi-a placut foarte mult.As vrea ceva animeuri comice si perverse in acelasi timp.

Răspuns Câştigător
| stefy_6374 a răspuns:

M-am uitat recent la Hozuki no Reitetsu si e foarte comic.
Daca vrei ceva comic si pervers, Gintama e raspunsul. E un anime must-see.

2 răspunsuri:
| Octavian_Andrei_1990 a răspuns:

Eu zic sa te uiti la Sword Art Online e cel mai tare anime la care m-am uitat si eczizsta si sezonul 2 si animeul sezonul1 si 2 le gasesti pe siteul anime4fun.ro/anime-popularitate

| Octavian_Andrei_1990 a răspuns:

Eu zi sa te uiti la swar art online pe siteul anime4fun.ro/anime-popularitate