| anonim_4396 a întrebat:

Ce intimplari mai au loc in Manga Bleach de la batalia lui Ichigo si Aizen pina in momentul de fata?
Funda si celui mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| Arikirinmotoka a răspuns:

Ei bine pana la sfarsitul animeului ti-am zis in alta intrebare de-a ta (mai noua)...
Dupa ce s-a terminat animeul, in manga apare un sezon nou in care quincy(nu stiu sigur daca se scrie asa) ataca soul society, aflam ca mama lui Ichigo era quincy si ca zampakutoul lui Ichigo pe care il sti nu e cel adevrat.) in ultimele capitole nu m-am mai uitat, dar am aflat pana acum ca Ishida se aliaza cu cei care au atacat soul society...
P.S.Mai sunt si unele lucruri pe care nu le-am spus, dar mai stiu ca acei quincy pot sa absoarba bankai-urile, dar pe al lui inchigo nu au putut...
P.S.2. Ceva important:
Capitanul conamandant, vice capitanul diviziei 1au murit...stiu destul de trist.

1 răspuns:
| Nelyu17 a răspuns:

Imi spune cineva?