| anonim_4396 a întrebat:

Cine este fan al anime-ului Bleach... spuneti-mi va rog ce s-a mai intamplat dupa ce Ichigo s-a batut cu Aizen?

2 răspunsuri:
| Arikirinmotoka a răspuns:

Mie imi place Bleach.
Dupa ce Ichigo s-a luptat cu Aizen au mai fost niste fillere de un episod,apoi Ichigo si ceilalti au avut de aface cu "reigai" (un fel de gigai,doar ca este un corp spiritual in care se pune un suflet modificat la fel ca shinigami), iar dupa aceea, dupa ce Ichigo si-a pierdut puterile in totalitate, a avut de aface cu organizatia(un fel de organizatie) Xcution, care il ajuta sa is recapete puterile(intr-un fel pentru ca il invata fullbring iar dupa ii iau puterile pentru ei). Pana la urma in ultimele episoade Ichigo isi recapata puterile c asutorul shinigamiilor si al lui Urahara.
P.S.Pentru mai multe detalii vizioneaza episoadele fiindca nu stiu cat de explicita am fost...

| Courtney4you a răspuns:

Dupa ce Ichigo il invinge pe Aizen, el isi pierde puterile shinigami pentru ca a folosit Final Getsuga Tenshou.
Pentru o vreme Ichigo traieste o viata normala, iar Ishida are grija de "hollows".
Este atacat de o persoana necunoscuta si Ichigo incearca sa-si recapete puterile pentru a-si proteja prietenii.