| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care se uita la Bleach. eu m-am lasat de Bleach dupa ce am vazut ultimul episod, cel in care Ichigo se bate cu Aizen si isi pierde puterea, apoi Aizen este prins si dupa aia au zis ca o sa inceapa un nou sezon. Si de atunci m-am oprit. Intrebarea mea este, se mai face bleach sau gata au terminat de tot anime-ul?

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ca anime, mai ai un arc de văzut, cel cu Fullbring. Nu se ştie exact dacă s-a terminat Bleach, am căutat şi eu pe net după ce l-am terminat iar unii spuneau că da, alţii că nu.
În manga arc-ul Fullbring s-a terminat, iar cel actual e legat de Quincy, aşa că ţi recomand să te apuci de manga după ce termini anime-ul decât să aştepţi alte episoade.

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Manga e pe terminate deci s-ar putea să înceapă un nou sezon dar încă nu s-a confirmat dacă zvonul e real sau nu.

| ryuu a răspuns:

Salut. Mai ai de urmarit, pana la episodul 366.winking

| anonim_4396 explică (pentru ryuu):

Am vazut, dar se mai face? asta vreau sa stiu

| ryuu a răspuns:

Deocamdata nu se stie daca va continua.
Ce e sigur, este faptul ca povestea se indreapta catre sfarsit. Poate dupa trerminarea manga-ului o sa ne aduca ceva vesti bune, si sa revina anime-ul.