| mafiot92 a întrebat:

cine stie daca o sa apara sezonul 2 din Atack on titan.
Ms

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

A fost anuntata lansarea a 2 episoade OVA, "Attack on Titan: No Regrets"
Primul episod este lansat pe data de 9 Decembrie a.c. si ne spune povestea lui Levi.
Episodul 2 este lansat pe 9 Aprilie 2015 si spune povestea lui Erwin

http://www.animenewsnetwork.com/......vds/.77306

3 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

S-a anunțat oficial anul viitor pe 15 iulie.

| ryuu a răspuns (pentru suităr):

Nu este nimic oficial. Saptamana trecuta a fost un Q&A in care s-a strecurat si o intrebare pe aceasta teme, dar raspunsul nu a fost unul sigur. Datorita acestui fapt au inceput speculatiile, cum ca ar fi in pre-productie. Nu este nimic sigur, poate proiectul "sez 2" pica.
Deci pana cand nu anunta (oficial) ca s-a acordat green-lit pentru inceperea productiei, subiectul ramane doar la stadiul de speculatie.

| Crrow a răspuns:

The creators of this anime series presume that there is going to be an Attack on Titan season 2 in the future years.

Adica asteptam 100 de ani, dar va aparea intr-un final...