| DanutBanut a întrebat:

Dati-mi animeuri multe cu supernatural+school+ecchi daca nu se poate si fara echi dar sa fie in principal supernatural+school. Funda

4 răspunsuri:
| 德尼莎 a răspuns:

Uraboku, another, Makai Ouji: Devils and Realist,Blood-c,Fruits Basket,Vampire knigh si vampire knigh guilty,Black Rock Shooter,Kannazuki no Miko,Baka to Test to Shoukanjuu,Kampfer(este si ecchi pe langa ce vrei tu), Sankarea, Rosario + Vampire, Tokyo Ghoul, Kore wa Zombie Desu ca?

| DanutBanut explică (pentru 德尼莎):

Aproape le stiu pe toate si pe care nu le stiu nu-mi plac.

| Kumiko19 a răspuns:

Hight school DXD, Hight school of the death,Death Note,yu yu hakuso,No game no life, Freezing, Maken-Ki!, Sankarea, Zero no Tsukaima, To Love-Ru, Needless, Another, Speed World, Kill la Kill, MY-HiME, Seto no Hanayome, Date A Live, Kenichi

| DanutBanut explică (pentru Kumiko19):

Pe toate la stiu laughing))