| Sharinganul a întrebat:

Puteti sa-mi dati o alta dimensiune(nu ma refer la MB, ci la rezolutie, de ex. 1000x800) a acestei poze? Am cautat dar nu am gasit nimic...
Https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......7120fb.jpg

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

S-a facut happy
Am taiat o parte din poza, rez. 960 x 1600 si dupa am redus rezolutia la jumatate. Daca o faceam direct 480 x 800 din aia mare se vedea jumatate din cat e acum xd
https://postimg.org/gallery/29sm930cc/2702006d/

8 răspunsuri:
| TheRealFantasy a răspuns (pentru Sharinganul):

Merge link-ul.
Din pacate nu am poza. si de redimensionat pot sa o fac doar pe lungime (800x2000, 400x1000, etc.) sau crop (taiata) o parte si pusa pe alte dimensiuni.
Eventual se poate scoate din fundal si poate fi pus altul. pe ce dimensiuni vrei tu, oarecum.
Cel putin asa le-am pus eu, in photoshop. Poate iti plac, poate nu big grin
https://postimg.org/gallery/2aprz6wsc/67d41989/

| Sharinganul explică (pentru TheRealFantasy):

Multumesc! big grin Cand ai timp si daca vrei sa tai(crop) poza de la capul dragonului(Shenlong) pana la personajul din Yu-Gi-Oh!(Yugi Moto), si daca poti sa o redimensionezi la 480x800. Eu am incercat ceva dar nu mi-a iesit cum voiam, adica sa se pastreze calitatea HD...

| Sharinganul explică (pentru TheRealFantasy):

Iti multumesc mult! big grin happy

| Sharinganul explică (pentru TheRealFantasy):

Scuzati de deranj. Imi mai puteti redimensiona inca o data poza respectica pe dimensiunea de 1080x1920? O.o

| TheRealFantasy a răspuns (pentru Sharinganul):

Sigur vrei rezolutia asta si nu 1920x1080?

https://postimg.org/image/rg5i2vj71/

Am pus-o pe fundal alb, sa imi spui daca vrei alt fundal, si daca pe rezolutia asta. happy

| Sharinganul explică (pentru TheRealFantasy):

Din pacate, nu m-am exprimat corect. Voiam sa-mi faci pe rezolutia 1080x1920, dar nu toata imaginea. Sa o faci doar de la jumatate. Nu vreau sa imi intre toata imaginea pe fundal. E de ajuns sa se vada de la capul dragonului pana la jumatatea lui in rezolutia ceruta. Sper ca m-am exprimat bine. happy

| TheRealFantasy a răspuns (pentru Sharinganul):

Https://postimg.org/gallery/1qnvvm4zy/

Cam asa ceva?
Am taiat in jumatate si editat cat sa se vada normal personajele care erau doar in jumatatea respectiva.

| TheRealFantasy a răspuns (pentru Sharinganul):

S-a facut happy
Am taiat o parte din poza, rez. 960 x 1600 si dupa am redus rezolutia la jumatate. Daca o faceam direct 480 x 800 din aia mare se vedea jumatate din cat e acum xd
https://postimg.org/gallery/29sm930cc/2702006d/