| Iulian03 a întrebat:

Se mai difuzeaza,, Ce-i cu Andy?". Si daca se difuzeaza pe ce canal si la ce ora?

Răspuns Câştigător
| Syssissy a răspuns:

Nuse mai difuzeaza, dar il poti viziona pe net

18 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Nu. Si mie imi placea big grin

| Ramona000 a răspuns:

Nu se mai difuseaza

| AngelHugz a răspuns:

Eu l-am mai vazut pe Boomerang, pe la ora 2 a.m.

| Iulian03 explică (pentru AngelHugz):

Cand l-ai vazut? ca m-am uitat la 2 si nu era.

| HonneOnna a răspuns:

Din pacate, nu se mai difuzeaza.straight face

| beyondbirthday a răspuns:

Exact, Disney Channel e o mare prostie, erau niste desene super pe Jetix, si acum sunt doar prostii cu actori!

| MangekyouSharingan a răspuns:

Pai..nu se mai difuzeaza multe desene frumoase printre care si acesta sad e o porcatie disney... mna dar pe net il poti gasi dublatwinking

| Ratonhnhakéton a răspuns (pentru MangekyouSharingan):

Mie imi spui, acum imi vine sa mor de furie ca au cumparat Marvel si Lucas Arts.

| IuliaRoxana a răspuns:

Nu se mai dufuzeaza

| d4ea a răspuns:

Neahhh...

| Chiorix a răspuns:

Din păcate nu.E trist că desenele frumoase nu se mai difuzează. Acum se dau nişte porcării la tv care nu îi învată pe copii lucruri prea bune.Dar îl poţi vedea pe internet.

| ancutz16 a răspuns:

Nu se mai difuzeaza poti gasi toate episoadele pe youtube big grin

| sweetheart16 a răspuns:

Nu se mai difuzează. Înainte era pe Jetix. dar nu mai este. de destul de mult timp.

| Numiplacemate a răspuns (pentru sweetheart16):

E foarte adevarat dar exista jetix play (Sau exista) pe dolce nu mai stiu pentru ca atunci canda am avut eu Dolce a fost

| xelAlex a răspuns:

Din pacate, nu...dar poti sa-l cauti online si scrii pe Google : What's up, Andy? online subtitrat si gata

| adi0744 a răspuns:

Nu se mai difuzeaza.Dar aici poti gasi toate episoadele. http://topdesene.com/desene/ce-i-cu-andy/

| ancutza123 a răspuns:

Nu stiu unde dar cred ca da...

| Giulia29 a răspuns:

Nu mai exista! dar daca vrei sa te uiti scrie pe youtube "ce-i cu Andy?"si iti apare episoade cu el!