| Marius1902 a întrebat:

Stiti cumva daca vor mai aparea desene gen pokemon,beyblade, bakugan? Prin asta ma refer la desene tari care sa apara de asemenea cu anumite chestii de colectionat prin magazine gen carti sau alte chestii.Tin minte mai demult cand erau cartile pokemon si toata lumea alerga dupa anumite carti rare..Era o senzatie de competitie si distractie in acelasi timp.Era foarte tare!

2 răspunsuri:
| k800gfcgffddsrhtds a răspuns:

Nu cred, dar cred ca nu stii despre DUEL MASTERS, sau YO-GI-OH...
cauta pe net.Mie unul, imi place mai mult duel masters.Este cu carti de joc cu creaturi de foc, apa, lumina, intuneric, natura...sunt si pe olx daca vrei.am si eu, dau cu 0, 5 lei buc.

| Marius1902 explică (pentru k800gfcgffddsrhtds):

Sigur ca știu despre Duel Masters si YO Gi OH. aveam peste 6000 de cărți duel masters (le numărasem).Dar este foarte trist că nu mai apar astfel de desene cu o colectie de cărți.