| ZdobșiZdub a întrebat:

Buna seara, oare stiti daca se mai dau la televizor desene gen Beyblade sau Bakugan?

5 răspunsuri:
| Mda01 a răspuns:

Te uiți pe YouTube, găsești atat Bakugan cât și Beyblade în română sau în engleză, recomand în engleza pentru ca variantele in romana sunt traduse foarte prost, chiar recent am revizualizat ambele seriale pe YouTube

| Capybaraîndepresie321 a răspuns:

Bakugan nu cred că se mai dă

| AvatarPanda a răspuns:

Mai începe Bakugan, dar nu ăla vechi din păcate. Mai e și Piloții de Drone, nu e chiar în stilul ăla, e despre curse cu drone, e tot un fel de competiție.

| ZdobșiZdub explică (pentru AvatarPanda):

Multumesc da pacat ca nu mai e ala vechi

| AvatarPanda a răspuns (pentru ZdobșiZdub):

Cu plăcere.