| Narcisk a întrebat:

..va intreb daca stiti vreun site de manga cu rosario + vampire in romana si daca stiti daca va aparea si daca stiti cand va aparea sezonul 3 sad "capu3"

Răspuns Câştigător
| KinokoஐKee a răspuns:

Dupa capu2 mi-am dat seama ca Rosario+Vampire e un anime bestial! Oricum stiam asta si de la primul sezon. Oricum tot s-a mai spus ca va aparea si sez.3 dar a aparut pana acum? Nu. A aparut doar in engleza, cred si nu cine stie cat de mult.Asa ca in romana va aparea doar peste ceva mai mult timp.Manag in romana nu am gasit.Doar in engleza daca vrei.http://www.mangareader.net/320/rosario-vampire.html