| Badgirl117 a întrebat:

Salut tuturor! Unde pot gasi episoade din serialul Shugo Chara subtritate in romana sau chiar dublate in romana?

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut. Cei de la MKZ se ocupa de acest proiect. Dar, in momentul de fata este tradus aprox jumate (21 din 51) din primul sezon, iar anime-ul mai are 2 sezoane(76 ep). Deci o sa dureze mai mult timp.

Daca vrei sa urmaresti si celelalte episoade cu subtitrare in engleza, le gasesti aici: http://www.anime44.com/anime/search?key=shugo+chara&search_submit=Go

| Badgirl117 explică (pentru ryuu):

Mersi mult ryuu si daca afli ceva noutati despre cum decurge proiectul sa ma ti la curent insa in orice caz iti multumesc!

| Blackyuu a răspuns:

Desene anime sau manga-kids dar sunt doar cateva episoade :( Si nu il gasesti dublat in romana.
http://www.manga-kids.com/

| Badgirl117 explică (pentru Blackyuu):

Te-ai uitat vreodata? Eu am gasit doar cu subtritare in spaniola! Ahhhhhhhhhhh! Insa iti multumesc ca mi-ai zis! O sa incerc! happy