| xFrancy a întrebat:

Salutare TPU big grin....Imi puteti da si mie o lista cu anime'uri care sa contina : romance, puteri supranaturale. comedie si putina drama si mister...dar am vazut pana acum vampire knight(este preferatul meu)
inu x boku ss
lovely complex
kamisama hajimemashita
kimi ni todoke
kuroshitsuji
nana
baka to test to shoukanjuu
ouran hight school host club
Kaichou wa maid sama
Shugo Chara si multe altele dar acelea nu mai stiu sigur cum se numesc.Deci vreau niste anime'uri in afara de acestea.P.S : Va rog sa imi da'ti si site'un unde le pot vedea rosub big grinFundahappy

Răspuns Câştigător
| Ciuffx a răspuns:

Bună! :d
-Pretear
-Clannad
-Inuyasha
-Freezing
-Kampfer
-Zero no tsukaima
-Shakugan no shana
-Hakuouki (asta e super

3 răspunsuri:
| ɴιcoleтα a răspuns:

Acesta il vizionez acum: Sora no Otoshimono si Sora no Otoshimono Forte. Forte e a doua serie.
Mai incearca Death Note, Uraboku, Kampfer, Sankarea.
Vizionare placuta.

| HALO2HALO2 a răspuns:

Toaru Hikuushi e no Koiuta
http://anime-ro-sub.tk/......uta-rosub/