| Robert478 a întrebat:

Salutare tuturor am si eu o intrebare stiti vreun site pentru highschool dxd sezonul 2 chiar si in japoneza happy si daca stiti cand apare rosario vampire II 60 manga? Dau funda, mersi

Răspuns Câştigător
| Narcisk a răspuns:

Highschool dxd apare primavara/vara asta s-a anuntat deja acest lucru cat despre rosario + vampire a aparut capitolul 2 se numeste "rosario + vampire capu2 " cel mai tare anime pacat ca nu are un sezon 3 straight face....toate cele bune aici e raspunsu altu mai exact nu primesti... Funda?

1 răspuns:
| irbis a răspuns:

Highschool dxd sezonul 2 nu a aparut inca si nu s-a anuntat cand apare. In mai apare un ova, iar al doilea sezon probabil ca o sa apara candva dupa.
Cat despre manga, de regula manga nu apare pe internet dupa un program prestabilit, asa ca nu-ti ramane decat sa astepti si sa mai verifici din cand in cand.