| Hyourinmaru a întrebat:

Seara buna, otaku! Am o curiozitate: de cat timp va uitati la anime-uri si cate ati vazut pana acum?

11 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

De la 6 ani - si am pana acum peste 2000 de anime-uri vizualizate.

| ryuu a răspuns:

Hey! Am inceput sa urmaresc anime-uri (mai serios) aprox din 2009. Iar pana acum am trecut de 400.
Asta este lista
http://myanimelist.net/animelist/ryuu_ro

| Aberdeen a răspuns:

De foarte putin timp, cred ca de asta-vara.
(Desi e dur spus otaku)
Am vazut in jur de 50.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 70 de animeuri cred(aproximativ din 2007-de la infiintarea Animax-ului)
NU sunt OTAKU!
happy
Dar ADOR animeurile!
happy

| neca a răspuns:

De la vreo 8 ani.
am pierdut siru, sute probabil.

| TempestUV a răspuns:

Ma uit de la varsta de 5-6 ani iar acum am 15.Am trecut de remarcabilul numar de 500.

| AragorN88 a răspuns:

Acuma daca intrebi de cand am inceput sa fiu fan anime, asta din 2008. La anime ma uitam cand erau pe TVR 1 si 2. Sandy Bell, Sailor Moon, Dragon Ball, Cardcaptor Sakura, Pokemon(PRO TV).

Acuma cate am vazut, in MAL scrie ca am vazut echivalentul a 86 de zile.

| OtakuForever a răspuns:

Buna, ma uit la anime-uri din prin septembrie 2012 si am 50 de anime-uri.
La revedere.

| napolitaneee a răspuns:

Din clasa a 6 a desi ''obsesia'' pentru naruto a inceput in clasa a3a laughing (acum sunt clasa a9a).sincer nu-mi mai aduc aminte cate anime-uri am vazut happy (oricum sunt multe)

| Kidomaru a răspuns:

Yo, pai ma uit de 7 ani, iar la cate anime m-am uitat, hmm nu stiu sigur, dar cel putin 100

| cookyemadyeu a răspuns:

De la 5 ani. happy