| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Spuneti-mi animeul de dragoste favorit.Cel mai bun pe care in stiti.

10 răspunsuri:
| SooJin a răspuns:

Kaichou wa maid sama -->poza de la profil e din anime laughing e o fata Misaki care e dura, uraste baietii si lucreaza la o caenea de servitoare (nimeni nu ii stie secretul).Si un baiat Usui o vede asa si ii pastreaza secretul si incet incet ea se indragosteste de el pentru ca uneori face niste lucruri perverse si romantice love struck In fine are si muulta comedie in el dar la fel e si romantic love struck eu l-am vazut de 3 ori pana acum si nu ma satur big grin funda? puppy dog eyes

| Nanami利 a răspuns:

Kamisama hajimemashita.

| ayosmdk a răspuns:

Kamisama hajimemashita - preferatul meu.
Este despre o adolescenta care se indragosteste de un demon vulpe.
Am ras cu lacrimi la animeul asta laughing

Si mai am unul preferat : Say I love you happy Despre cel mai popular baiat din scoala si cea mai retrasa si nesociabila fata...

| Dalyan a răspuns:

Sa fiu sincera Lovely complex cred ca e preferatul meu dar ca sa nu repet, as putea spune ca pe locul 2 este Itazura na kiss in care este vorba despre o fata, care la scoala era in clasa F cea mai jos clasa si se in dragosteste de un baiat din clasa A, ii spune ca il place el o refuza spunandu-i ca nu ii plac fetele proaste, mai tarziu ajunge sa se mute cu el si parintii lui si anime-ul asta chiar merita vazut.^^

| maychanges a răspuns:

Amnesia

| Cosma_Mihaela_1999 explică (pentru maychanges):

Imi dai o descriere?

| maychanges a răspuns (pentru Cosma_Mihaela_1999):

Da.Este despre o fata care s-a ciocnit de un spirit si acum calatoreste prin lumi diferite in care in fiecare este cu alt baiat. Oricum e foarte dragut.

| Hanakochan a răspuns:

Lovely complex - Un anime despre un baiat(Otani) si o fata(Risa) de aceeasi varsta si care merg la acelasi liceu care, fara sa-si dea seama, se indragostesc.Insa au o singura problema:inaltimea, Risa fiind cu 14 cm mai inalta. E o romanta plina de umor...

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru Hanakochan):

Asta voiam sa zic si eu. big grin M-am uitat la animeul asta.

| Hanakochan a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

big grin din pacate nu sunt prea multe in genul asta si am ramas fara proiecte de vizionat >.<