| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Spuneti-mi un anime mai lung cel putin +20. Spuneti-mi cate episoade are si ce genuri are.

5 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
* Eureka Seven - Gen: Adventure, Drama, Mecha, Romance, Sci-Fi, Shounen; Sez 1: 50ep, Sez 2: 24ep

* Planetes - Gen: Drama, Romance, Sci-Fi, Space; 26 ep

* Mobile Suit Gundam Seed - Gen: Drama, Mecha, Romance, Sci-Fi, Shounen, Space, Military; Sez 1: 50 ep, Sez 2: 50ep

Vizionare placuta!

| Dalyan a răspuns:

Buna:
*Durarara!- 24 episoade-Action, Mystery, Shounen, Supernatural;
*Kaleiod Star-51 episoade- Comedy, Drama, Fantasy, Shoujo;
*Kiniro no Corda: Primo Passo-25 episoade- Comedy, Drama, Magic, Music, Romance, School, Shoujo, Harem;
*Nana- 47 episoade- Comedy, Drama, Music, Romance, Shoujo, Slice of Life;
*Persona 4- 25 episoade- Adventure, Mystery, School, Sci-Fi, Super Power, Supernatural;
*Skip Beat -25 episoade- Comedy, Drama, Romance, Shoujo.

| Tensai a răspuns:

Iti recomand fairy tail daca nu l-ai vazut. are destule episoade si mie mi-a placut foarte mult. e actiune, fantasy, comedie, superputeri...

| Tensai a răspuns:

Iti recomand fairy tail daca nu l-ai vazut. are destule episoade si mie mi-a placut foarte mult. e actiune, fantasy, comedie, superputeri...

| MasterZ99 a răspuns:

Eu iti recomand DragonBall Z are peste 250 de episoade a cate 20 de minute :D
Link:www.Dragonballclub.com