| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cateva anime-uri ca nu mai stiu la ce sa ma uit... daca puteti descrieti-le putin si spuneti si cate episoade are fiecare multumesc anticipat funda pentru cele mai frumoase anime-uri.

Răspuns Câştigător
| carmen99 a răspuns:

Pai mie mi-a placut Inuyasha care are 6 sez si 167 ep. dar mai are si un sez 7 cu 26 de ep sau Shugo Chara care are 4 sez. (fiecare cu alt nume) fiecare cu 51 de ep

9 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Nu doresti sa ti dam si link de vizionare + poze?

| Never4ever a răspuns (pentru Miauti):

Daca vrei... poti sa imi si dai.Intrebarea nu a fost pusa la misto dar vad ca raspunsul tau cam este, ma rog...alegerea ta.

| ryuu a răspuns:

Salut. Iti propun:
- One Piece
- Bleach
- Dragon Ball (3 serii)
- Eureka Seven (2 sez)
- Sword Art Online
- Bakuman (3 sez)
- Gosick
- Mobile Suit Gundam 00 (2 sez)
- Hakuouki (3 sez)
- Katekyo Hitman Reborn!
- Clannad (2 sez)
- Major (5 sez)
- Tokyo Magnitude 8.0
- Phantom: Requiem for the Phantom
- IS: Infinite Stratos
- Zegapain
- Ouran Koukou Host Club

Detalii despre anime-uri le gasesti aici:
http://myanimelist.net

Vizionare placuta!;)

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai incearca D gray man. E misto este vorba de niste oameni care au o putere speciala si se lupta sa se razbune pe niste monstri yakuma parca casa se razbune ca au omorat oameni.Bafta eu nu strig surprizele apropo este sambata noape cateodata la 9 pan la 10 duminica tot asa dar garantat luni s-ar putea mari nu si tot asa.Pa

| blddeea a răspuns:

Sandy Belle ep. 01 (subtitrare romana)- pe youtube. 45 de episoade. Eu doar am terminat de vazut serialul. Doar 35 sunt traduse dar sunt usor de interpretat.
Foarte frumoase.

| carmen99 a răspuns:

Mai stiu cateva anime dar nu stiu cate ep au: Arcana Famiglia, Bakemonogatari, Bokura Ga Ita, Brave 10, DN Angel, Hidan no Aria, Kaichou wa Maid-sama (care e preferatul meu), Kaze no Stigma, Kiba, Lovely Complex, Rave Master ( unul din cele mai tari anime, dar are doar cateva ep. restul trebuie sa citesti manga), etc...

| carmen99 a răspuns:

Dca mai vrei pot sa iti mai zic multe....multe...