| RorySan a întrebat:

Stie cineva daca aceste anime vor avea sezoane noi:

Shuffle (sezon 2)
SAO(sez 3)
Yamada-kun to 7 nin no Majo(sez 2)
Vampire knight(sez 3)
Ao haru ride (sez 2)

Mersi

2 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Sao va avea, restul nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a anuntat nimic pentru niciunul, dar dupa data aparitilor, si popularitatea ficaruia, probabilitatea ar fi:

shuffle: ~1% (nu este foarte cunoscut, iar anime-ul a aparut in 2008, deci... Nu prea ii dau sperante)

SAO: ~95% (daca ne gandim si la cat de popular si cunoscut e anime-ul, probabil ca va avea un al treilea sezon ^^)

Yamada-kun to 7 nin no majo: ~70% (deoarece este destul de nou, chiar daca nu este ff popular)

Vampire knight: ~15% (am auzit de el, cred ca este destul de popular, dar anime-ul a aparut in anul 2008. Daca ar fi fost sa mai fie un sezon, pana acum ar fi aparut, deci... Nu prea cred.)

Ao haru ride: ~80% (Este destul de nou, destul de cunoscut... Deci este posibil sa fie un sezon 2 tongue)