| AntiHero a întrebat:

Stie cineva daca anime-ul Ao Haru Ride va mai avea sezonul 2 sau episodul 12 a fost ultimul? Dau funda. tongue

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

A fost ultimul episod din pacate, desi au lasat deschis parerea mea, pentru un sezon nou si sper ca vor face, din cauza ca manga e destul de populara.
Sincer imi doresc sa vad multe scene din manga, animate. E mult prea cute anime-ul.

2 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

A fost ultimul episod din primul sezon.Un al doilea se va anunta atunci cand se va face big grin