| NarutoFan134 a întrebat:

Stie cineva daca manga No.6 este inca ongoing?

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hei
Manga s-a terminat pe 23 noiembrie 2013, ultimul capitol fiind nr 35.

| NarutoFan134 explică (pentru Deleb):

Si..ai idee unde pot gasi capitolele de la 22 in sus? Am cautat peste tot, dar nu le pot gasi.

| Deleb a răspuns (pentru NarutoFan134):

Ugh...am cautat si pe siteul unde mai citeam eu manga traduse in engleza de fani, raffmanga, dar nu sunt decat in chineza...

| NarutoFan134 explică (pentru Deleb):

Uff..mersi oricum. O sa incerc sa le mai caut..adica trebuie sa fie traduse undeva.

| Deleb a răspuns (pentru NarutoFan134):

Am observat ca multi se vaita prin forumuri ca nu gasesc traduse restul capitolelor...

| NarutoFan134 explică (pentru Deleb):

Da, asta mi se intampla des in ultima vreme. Dintr-o data nu mai pot gasi nicaieri capitolele noi din diferite manga..nu stiu ce se intampla cu forum-urile dar nu e ok.