| SNAKECOM a întrebat:

Stie cineva daca o sa mai apara sezonul 2 din anime-ul Black Bullet? Eu l-am vazut acum un an si tot astept. sad Aveti o idee? Macar manga sa fie...

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Si eu il astept dar nu cred ca o sa mai apara... Ar putea sa faca o continuare tinand cont ca sfarsitul a fost cam naspa dar sincer, nu as vrea sa vad ce se intampla.Kisara a devenit un fel de Gasai Yuno pe la sfarsit... Aveam alte pretentii de la ea.

Sincer, nu m-am interesat de cat de mare este manga dar stiu ca ai ce sa citesti din ea *este mai mare decat anime-ul* Totusi recenziile spun ca este destul de slaba.

Sezonul 2 nu mai apare. Au avut incasari mici. Sorry!

Bafta!

| SNAKECOM explică (pentru RainmakerX):

Mda sfasitul a fost cam naspa... Poate citesc manga dupa ce termin Free, Haikyuu dar astept si sezonul 3 din Kuroshitsuji happy

| RainmakerX a răspuns (pentru SNAKECOM):

Wait! Apare sezonul 3 din Kuroshitsuji? Cand? Man si eu nu am terminat Book of Murders si Book of Circus sad Trebuie sa ma grabesc! Eh, le termin in vacanta.

Apropo, chiar asa de fain este Haikyuu? Fete, baieti, pe cine intreb toti zic ca este genial. thinking

| SNAKECOM explică (pentru RainmakerX):

Da o sa para si e foarte fain. Nu am citit manga dar a citit o colega si mi-a zis si e super fain! Abia astept sa apara! Book of Murders are 2 episoade de o ora si e super fain! Ti-as zice dar nu vreau sa stric totul... Book of Circus devine cam plictisitor la final dar il omoara pe ....eeee lasa nu stric nimica, afli tu. Apropo Sebastian a mai "gaurit" pe cineva in Book of Circus. :')

Eu am vazut sezonul 1 din Haikyuu e cu volei cu baieti, grafica e buna dar nu super, la Free! e mai faina, zic eu. E destul de fain dar te poti oarecum plictisi de el la un moment dat, asa mi s-a intamplat mie. Eu zic sa te uiti nu ai ce pierde...

| RainmakerX a răspuns (pentru SNAKECOM):

Colegele tale se uita la anime-uri? Ce norocos! Eu sunt singurul din clasa care se uita la asa ceva. Nu am cu cine sa vorbesc despre ele. sad

Mda. O sa le vad in vacanta de iarna. happy. Merci!

| SNAKECOM explică (pentru RainmakerX):

Pai e o fata care e 100% otaku mai e un baiat+eu+ inca o fata care a inceput sa se uite.A convins-o colega mea. happy Deci suntem 4 fanianime. big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru SNAKECOM):

Bine de voi happy

Am un prieten care se uita... *dar s-a apucat de Games of Thrones si s-a lecuit de anime-uri* Acum e numai cu Games of Thrones.

Mai sunt 2 care se uita dar sunt prieteni foarte buni si sunt oarecum "rivalii mei". Nu prea am cine stie ce tangente cu ei.

Deci #4EverAlone. *lacrima* ^_^