| anonim_4396 a întrebat:

Un anime ca si Kaichou wa maid sama? gen sa fie bazat pe aceeasi chestie: un baiat sau o fata care se indragosteste de cineva si au tot felul de aventuri sau ma rog, chestii de genul in care baiatul salveaza fata, dar fara supernatural sau batai sau asa. sa fie foarte mult romance. va rog mult. si cu o grafica decenta daca se poate.

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Love, Chunibyo & Other Delusions?

Este un pic ciudat ...are niste batalii imaginare dar mie mi-a placut mult.

http://images.dannychoo.com/......f71bba.jpg

Baiatul din poza mea de profil e luat de acolo. :>

*are 2 sezoane*

Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Mersi, dar... l-am vazut. si in plus as vrea fata sa fie cam de aceeasi personalitate ca si Misaki... Gen batausa, mai dura asa, dar cute si putin si. Adica sunt 2 tipuri de fete in anime-uri laughing fetele ca si hinata (big boobs, si AF, very weak, nu pot face nimic singure) si fetele ca si sakura (flat chest, dura, only a little si, cute) xD am dat exemple pe cele doua pentru ca presupun ca ai auzit cel putin de naruto laughing poate nu te-ai uitat la el, dar sigur ai auzit de el tongue si eu as vrea fata cu care ramane personajul principal sa fie gen Misaki sau Sakura. if u know what i mean tongue Stii vreunul de genul asta? de tipul lui Misaki? si de preferat sa nu fie harem, adica sa fie numai ea pretendenta pentru baiat. Nu mai multe. Plz;-;

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si putin SHY nu "si"
big boobs, SHY af nu "si"
only a little SHY, nu "si"

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ...scuze T_T

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

:'( si eu ce ma fac?

| Sakura13574 a răspuns:

Kimi ni todoke
Nagi no asukara
Special a
White album 2
Romeo x Juliet
Anohana
Shigatsu wa kimi no uso
Nishi no yoki majo

| anonim_4396 explică (pentru Sakura13574):

Nup... nu caut asa ceva tongue scuze

| Emma198 a răspuns:

1.Lovely complex ( e comedie/romance in care fata este mai inalta decat baiatul dar totusi fata se indragosteste de el )
2.Ao haru ride
3.Kimikiss pure rouge ( parcă așa se scrie, nu mai stiu)
4.kimi ni todoke.

Sper ca te-am ajuta. Daca nu, poate o sa-ti spuna altcineva niste anime-uri mai bune.Pup :* Vizionare placuta.